Teplice_Vojta

NajdiSveTelo.cz

Služby


O mně

Absolvoval jsem rok v rehabilitačním středisku, kde jsem se setkával s případy se kterými si západní medicína nedokázala vždy poradit. Proto jsem se začal zajímat o čínskou medicínu a úspěšně vystudoval obor akupunktura a léčebné masáže Tuina na 1. škole tradiční čínské medicíny v Praze. V současné době se zabývám korejskou harmonizační metodou, již jsem se učil a praktikoval v Koreji pod vedením mistra, doktora Chonga (O.M.D., Ph.D), s nímž jsem nadále v kontaktu, vzdělávám se a praktikuji.

Prvně je nutné se se vším seznámit na úvodním cca 90 min. dlouhém setkání. Je vhodné s sebou vzít lékařské zprávy, pokud takové jsou. Na základě tohoto setkání spolu sestavujeme plán, který bude oběma vyhovovat. Vnímám svou roli jako průvodce k nalezení harmonie v životě.

- Praktik masáží Tuina, včetně postgraduálních seminářů: reflexní masáž plosky nohy, dynamické napravování horní a dolní poloviny těla
- Absolvované postgraduální semináře: Baňkování a moxování; Kinesiotaping a akupunktura; Dietetika čínské medicíny; Přípravky Ženský poklad a jejich použití v gynekologii; Aplikovaná teorie drah dle dr. Wang Juyi; Sasang Constitutional Pulse Diagnosis and Theory; The Effectiveness of Mushroom Nutrition in Women’s Health; Kurz NLP Premiere Practitioner + New Code (certifikát od Johna Grindera)
- Úspěšně vyřešené: Ulcerózní kolitida; Endometrióza; Primární neplodnost; Migrény; Chronický únavový syndrom; Zvětšená prostata; Hemoroidy; Gastritida; Častá nemocnost / oslabená imunita; Vyrážky po těle; Úzkostné stavy / deprese; Potravinové alergie apod.


Kontakty

Místo

Pasáž La Nova, Lannova tř. 92/53, České Budějovice

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

Zavřeno

úterý

10:00 – 13:0014:00 – 18:00

středa

09:00 – 13:0014:00 – 16:00

čtvrtek

09:00 – 13:0014:00 – 16:00

pátek

10:00 – 13:0014:00 – 18:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno